Oxenfree za free

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 20 Marzec 2019
  • Komentuj 1

Co dwa tygodnie Epic Store rozdaje graczom nowe gry. Taki sposób na uczczenie rocznicy sklepu, który póki co pozytywnie oceniany jest raczej przez twórców, niż przez graczy. Teraz do zdobycia będzie Oxenfree. I to totalnie za free.

Od jutra w darmowych prezentach Epic Store na miejsce Slime Ranchera wejdzie przygodówka Oxenfree, w klimacie młodzieżowego horroru z wątkami paranormalnymi. Grę stworzyła była ekipa z Telltale Studio pod szyldem Night School Studio.

Żeby na stałe dodać Oxenfree do swojej biblioteki wystarczy zalogować się na swoje konto do 4 kwietnia i dodać ją do konta, czyli standardowa procedura. 

Slime Rancher i Oxenfree za darmo na Epic Store 

Gra prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie, a stylistycznie przypomina mi pokręcone Missing J.J, zresztą gameplay'owo również. Myślę, że to godny tytuł na ugłaskanie graczy przez Epic Store, bo z pewnością warto jednak grę sprawdzić, jeżeli lubicie dreszczowce oczywiście!

Chyba, że wolicie coś mniej przerażającego, to jeszcze tylko dzisiaj możecie zgarnąć za darmo Slime Rancher

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze