Demo FIFA 17 od jutra

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Wrzesień 2016
  • Komentuj 3

Czekacie na '"Drogę do sławy''?

Czekacie na '"Drogę do sławy''?

Nowa FIFA 17 to nie tylko ładniejsza grafika, aktualne składy, czy kosmetyczne zmiany w wyglądzie zawodników. Po raz pierwszy do gry trafi tryb fabularny ''Droga do sławy'', który będziecie mogli wypróbować w demie dostępnym od jutra. Tegoroczna FIFA to właściwie dwie gry. Pierwsza, ta dużo pełniejsza  i stworzona na silniku Frostbite (Battlefield I, SW: Battlefront), trafi na konsole najnowszej generacji oraz komputery osobiste. Druga, nieco słabsza technicznie, wykorzystująca starszy silnik Ignite i pozbawiona trybu kariery, wypuszczona zostanie na Playstation 3 i Xboxa 360. Największą nowością FIFA 17 będzie tryb fabularny, który twórcy nazywają ''Drogą do sławy''. Wcielimy się w nim w piłkarza Manchasteru United imieniem Alex Hunter, który będzie próbował wywalczyć sobie miejsce w składzie Czerwonych Diabłów i szukał szans na dalszy rozwój swojej kariery. W demie gracze z PCtami, Xboxem One i PS4, będą mogli sprawdzić go w działaniu, choć EA oczywiście nie pokaże wszystkiego.

To od nas zależy jak potoczy się kariera Huntera

To od nas zależy jak potoczy się kariera Huntera

Oprócz ''Drogi do sławy'' Elektronicy pozwolą nam na rozegranie szybkiego meczu jedną z 12-stu dostępnych drużyn: Manchesterem United, Manchesterem City, Chelsea, Realem Madryt, Juventusem, Interem Mediolan, Paris Saint-Germain, Olympique'm Lyon, Seattle Sounders, Bayernem Monachium, Tigres UANL oraz Gambą Osaka. Oprócz tego będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności techniczne w ramach ''Skill Games'' czyli minigierek piłkarskich, które włączały się będą podczas wczytywania się meczu. Nasze spotkania rozgrywane będą na trzech stadionach: Century Link, Suita City Football Stadium oraz sławnym Stamford Bridge, na którym swoje mecze rozgrywa na co dzień Chelsea. Pełna wersja gry trafi do sprzedaży 27 września. Jak wspomniałem na początku wydana zostanie zarówno na PC oraz konsole obecnej jak i poprzedniej generacji.

Trzy dostępne stadiony, w tym londyński Stamford Bridge

Trzy dostępne stadiony, w tym londyński Stamford Bridge

[źródło: easports.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze