The Riftbreaker: Metal Terror już jest!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 22 Lipiec 2022
  • Komentuj 0

Aktualizacja Metal Terror do The Riftbreaker jest już dostępna! To największa aktualizacja od czasu premiery gry, która dodaje całe godziny nowej zawartości i usprawnienia zasugerowane przez społeczność. Aktualizacja ma dwie części: pierwsza to darmowe rozszerzenie dla wszystkich posiadaczy gry podstawowej, a druga – płatny dodatek DLC z dodatkowym rozdziałem kampanii fabularnej.

The Riftbreaker: Metal Terror już jest!

Nowa część kampanii fabularnej dotyczy Metallic Valley – niepoznanego dotychczas obszaru Galatea 37. W wyniku serii dziwnych wydarzeń i niecodziennych odczytów Ashley i Mr. Riggs udają się do tego tajemniczego, niepodobnego do niczego miejsca. Biom ten obfituje w niestabilne metaliczne substancje, które wpływają na omalże wszystkie gatunki zwierząt.

Wcielając się w rolę nieustraszonego naukowca, musicie ustalić, co się tam wydarzyło. Podczas różnych misji poznacie naturę Metallic Valley, zbadacie jej przeszłość i wyciągniecie wnioski dotyczące przyszłości. Przetrwajcie, a osiągniecie niespotykany dotychczas postęp technologiczny. Niepowodzenie nie wchodzi w rachubę.

Druga część aktualizacji, dostępna dla wszystkich, wprowadza rewolucyjne zmiany do trybu Survival (Przetrwanie). Stawicie czoła wyzwaniom biomu Metallic Valley na zupełnie nowej mapie. Sprawdźcie swoje umiejętności budowania bazy, planowania i walki w wojnie z obcymi hybrydami. Nowa mapa, nowi wrogowie i nowe technologie to nie jedyne zmiany.

Zmieniono całą strukturę trybu Survival (Przetrwanie), aby dać graczom większą swobodę, jeśli chodzi o wybór konfiguracji. Otrzymujecie na początku więcej technologii. Dzięki specjalnym ekwipunkom dla każdego biomu gracz nie będzie już bezbronny na wczesnych etapach gry. Dostęp do drzewka technologicznych obcych nie wymaga już budynku Laboratorium…

Zespół planujemy wprowadzić jeszcze dużo nowej zawartości – wypatrujcie więc kolejnych aktualizacji!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze