Dalsze rozboje w GTA Online

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Maj 2016
  • Komentuj 2

Bez ekipy ani rusz!

Bez ekipy ani rusz!

7 czerwca do GTA: Online zawita, jeśli wierzyć temu co mówi Rockstar, największe rozszerzenie do tej pory. ''Further Adventures in Finance and Felony'' pozwoli Ci stać się prawdziwym bossem podziemia Los Santos.  Na pierwszy rzut oka ''Dalsze Przygody w Finansach i Zbrodni'' wydają się dalszym pociągnięciem pomysłów z ''Executives and Other Criminals'', w którym otrzymaliśmy możliwość założenia własnej organizacji przestępczej jako VIP, zatrudniania innych graczy do ochrony naszych interesów czy kupienia sobie superjachtu.

Paniu Jadziu! Trzy kawki poprosimy!

Paniu Jadziu! Trzy kawki poprosimy!

Wiadomo, szarża ma swoje przywileje - z ''marnego'' VIPa staniemy się prawdziwym bossem podziemnego LS. Wiąże się z tym kilka przyjemnych opcji: gracz będzie mógł między innymi nabyć luksusowo urządzone biuro na szczycie jednego z drapaczy chmur i stamtąd zarządzań swoim kryminalnym imperium. Do tego dochodzi wykupowanie magazynów, w których gracz będzie mógł przetrzymywać swój nie do końca legalny towar, na sprzedaży którego zarobić można krocie. Jednocześnie trzeba będzie uważać na rajdy policji i rywalizujących z nami gangów. To właśnie dbanie o interesy naszego podziemnego imperium zajmie nam najwięcej czasu bo to głównie tej sfery naszego życia dotkną nowe misje przygotowane przed dewelopera. Rockstar wspomniał o jednym z takich zadań w swoim poście, w którym mowa jest o odzyskiwaniu wraz z naszą dzielną ekipą specjalnego ładunku z samolotu pasażerskiego.

Jeszcze tylko odzyskamy paczuszkę i się luzujemy

Jeszcze tylko odzyskamy paczuszkę i się luzujemy

A skoro pojawi się gruba kasa to trzeba będzie ją gdzieś wydać. Oprócz magazynów i biur gracz będzie mógł wydać swoje ciężko zarobione pieniądze na nowe auta i bardzo rzadkie przedmioty. Niestety - w Rockstar dalej nie zająknęli się nawet słowem o fabularnym DLCeku dla pojedynczego gracza. W zamian dostajemy ''największą i najgłębszą aktualizację do GTA:Online'' jaka do tej pory trafiła do gry. Na oficjalny trailer musimy poczekać do przyszłego tygodnia, a przypominam, że premiera ”Further Adventures in Finance and Felony” zaplanowana jest na 7 czerwca.

Piękne nowe Pegassi Reaper może być Twoje

Piękne nowe Pegassi Reaper może być Twoje

[źródło: rockstar.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze