GTA Online nadal przyspiesza

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Sierpień 2017
  • Komentuj 1

GTA V można bez przesady nazwać fenomenem. Sprzedany w ponad 80 milionach egzemplarzy tytuł zarobił w tym kwartale rekordowo dużo pieniędzy. Wszystko dzięki możliwości gry online.

GTA Online wciąż na szczycie

Wielu wydawców chciałoby być na miejscu Take Two, ale żaden nie ma w swoim portfolio takiego studia jak Rockstar i takiej gry jak GTA V. No bo jaki tytuł na cztery lata od premiery nie dość, że trzyma się dobrze, to jeszcze zalicza najlepszy finansowo kwartał w swojej historii?

Strauss Zelnick, szef Take Two, nie ujawnia konkretnych kwot jakie dzięki GTA Online trafiły na konto wydawcy, ale możemy się domyślać, że chodzi o dziesiątki milionów dolarów. 

A wydawca liczy, że za rekordowym kwartałem przyjdzie również rekordowy pod względem finansowym rok. Do Online ciągle dodawana jest nowa zawartość, niedawno pojawiło się rozszerzenie ''Dozbrojenie'', które miało cieszyć się wielką popularnością.

Nowych hesitów raczej nie doczekamy

Gracze narzekają jednak, że Rockstar nie zdecydował się na stworzenie fabularnego DLC do Online. I ostatecznie chyba nigdy kolejnych heistów się nie doczekamy. Ewidentnie nie ma takiej, z punktu widzenia zarabiania pieniędzy, potrzeby. 

[źródło: edge.media-server.com, ir.take2games]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze