The Cycle z trybem rankingowym

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 24 Styczeń 2020
  • Komentuj 1

The Cycle to nietypowa, sieciowa produkcja, dostępna za darmo z poziomu Epic Games Store. W dodatku po polsku, co powinno niektórych jeszcze bardziej zachęcić. Sama gra łączy ze sobą elementy PvE z PvP w sosie battle royale. Zanim jednak zaczniecie kręcić nosem to zapewniam, że The Cycle to nietypowy miks, dzięki któremu powstał w zasadzie osobny gatunek. Teraz gra otrzymuje tryb rankingowy! 

The Cycle to rywalizacyjny quest shooter

Nowy Tryb Rankingowy w grze The Cycle wynosi zmagania pomiędzy graczami na zupełnie nowy poziom! Tryb Rankingowy jest bardziej deterministycznym, bardziej konkurencyjnym sposobem na rozgrywkę w The Cycle, w którym wszystkie inne motywacje poza samą wygraną są usunięte albo przynajmniej odsunięte na dalszy plan – żadnych losowych nagród, żadnych misji fabularnych, liczy się jedynie to, kto wyjdzie ze starcia zwycięsko. Daje to nowe spojrzenie na grę i prowadzi do zupełnie innych wrażeń płynących z rozgrywki.

Na początku mecze rankingowe zostają odblokowane tylko w trybie Squad. Tydzień później nowy Tryb Rankingowy stanie się dostępny dla wszystkich graczy ekskluzywnie w trybie Duo. Mecze dla jednego gracza pozostają w tej chwili bez Trybu Rankingowego. To, w których trybach ranking zagości na stałe, zależy od opinii graczy.

Wszyscy gracze zaczynają z tą samą rangą Prospektora, gdy dołączają do meczu rankingowego po raz pierwszy. Aby zwiększyć tę rangę, muszą ukończyć mecz na najlepszym możliwym miejscu. Gracze nie są obecnie dopasowywani na podstawie rangi. Sposób działania matchmakingu w przyszłości będzie zależał od opinii fanów.

Po każdej udanej rundzie wszyscy zawodnicy otrzymują punkty, które ostatecznie zwiększają ich rangę. Gdy gracz osiągnie ostatni poziom, staje się Prestiżowym Prospektorem i odblokowuje ekskluzywne sztandary, które wyróżniają go jako gracza prestiżowego. Rangę można nieskończenie zwiększać.

Wraz z tą aktualizacją YAGER wydaje również pierwszą wersję Stacji Kosmicznej. Tam gracze mogą poruszać się w lobby 3D, spotykać się i wchodzić w interakcje z innymi graczami. To pierwszy krok do ożywienia Stacji Kosmicznej, która w przyszłości stanie się centralnym ośrodkiem skupiającym graczy i posiadającym szeroki wybór funkcji społecznościowych, miejsc do craftingu, sklepów i wielu innych atrakcji.

Chcecie przekonać się osobiście? Pobierzcie grę z Epic Store

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze