The Sims 4 za darmo dla wszystkich

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Październik 2022
  • Komentuj 0

Electronic Arts i Maxis uczciły 22-letnie dziedzictwo The Sims i podzieliły się szczegółami na temat przyszłości kultowej marki, podczas specjalnej edycji wydarzenia franczyzowego. W trakcie spotkania zatytułowanego "Behind The Sims Summit" pokazano, co czeka markę oraz nowe sposoby na eksperymentowanie, odkrywanie i wyrażanie siebie, które zaoferuje The Sims.

Podstawowa gra The Sims 4 już dostępna za darmo

Od wczoraj podstawowa gra The Sims 4 jest dostępna dla wszystkich nowych graczy do pobrania za darmo na PC przez aplikację EA lub Origin, Mac przez Origin, Steam, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One. W The Sims zawsze chodziło o możliwość odkrywania nowych sposobów gry, a zespół Maxis jest podekscytowany, że może zaprosić jeszcze więcej graczy do tworzenia nowych historii.

Maxis dał również fanom wgląd w bardzo wczesne etapy następnej generacji gry The Sims i platformy kreatywnej, o roboczej nazwie Projekt Rene. Tytuł "Projekt Rene" został wybrany jako nawiązujący do angielskich słów kojarzonych z odnową, renesansem i odrodzeniem aby reprezentować odnowione zaangażowanie dewelopera w przyszłość marki.

Gra pozostanie wierna temu, co zawsze reprezentowała seria The Sims, jednocześnie dążąc do ewolucji sposobu myślenia i zachowania Simów. Zdefiniuje The Sims na nowo, oferując  jeszcze więcej sposobów prowadzenia rozgrywki, więcej narzędzi zachęcających do kreatywności i możliwości opowiadania historii. Dzięki Projektowi Rene gracze będą mogli grać solo lub współpracować z innymi na wszystkich obsługiwanych urządzeniach.

Po raz pierwszy w historii The Sims, studio ogłosiło współpracę z Overwolf, aby zapewnić graczom The Sims 4 nowe miejsce do pobierania zawartości zmodyfikowanej i treści tworzonych przez graczy. Overwolf prowadzi CurseForge, menedżer modyfikacji i platformę zbudowaną w celu wspierania twórców i hostingu ich treści. Przez lata społeczność The Sims 4 była rozbudowywana przez twórców i modderów, a dzisiejsze ogłoszenie oznacza duży krok naprzód w uznaniu i świętowaniu ich wkładu.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze