The 100 wraca z 5 sezonem!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Marzec 2018
  • Komentuj 6

Tym razem The 100 kazało długo na siebię czekać. Kolejne odcinki wrócą do nas dopiero 24 kwietnia. Na osłodę mamy jednak nowy zwiastun, rozszerzający trochę nasze pojęcie o ''transporcie więźniów'', który okazał się największą zagadką nadchodzącego sezonu.

Co wiemy z tego dość długiego trailera o nadchodzących wydarzeniach? Octavia wyprowadzi ludzi z bunkra, a Clarke opiekuje się młodym dziewczęciem o imieniu Madi. Wszyscy zmienią fryzury, a na świecie zostanie jeden kawałek zielonej przestrzeni. O ten fragment żyznej planety pominięty przez wielką falę z końca poprzedniego sezonu, przyjdzie walczyć naszym bohaterom z tajemniczymi przybyszami ze statku ''Transport więźniów''.

Wiemy też, że ekipa wysłana na arkę powróci, bo Bellamy znowu roztoczy swoje opiekuńcze skrzydła nad Octavią, która zdaje się, już tej opieki nie potrzebuje. Jak poradzi sobie z tym nadopiekuńczy brat? I czy doczekamy się w końcu rozwinięcia wątku Bellarke? Dowiemy się za nieco ponad mieciąc!

Przy okazji, jeśli interesuje Was The 100 i chcielibyście zobaczyć na żywo Richarda Harmona odgrywającego rolę Murphy'ego, to będziecie mieli okazję spotkać go na Warsaw Comic Con w dniach 20-22 kwietnia. Bilety jeszcze do kupienia, więc spieszcie się!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze