Testujemy Moto Z cz.2

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 24 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

Motorola Moto Z jawi się jako jedna z najciekawszych smartfonowych propozycji jakie możecie znaleźć dziś na rynku. To co odróżnia produkt Motoroli od reszty stawki są między innymi Moto Modsy, czyli specjalne moduły do telefonu, które znacznie zwiększają jego możliwości. Dziś skupimy się na module baterii Incipio offGRID Power Pack , który znacznie wydłuża działanie telefonu.

Z Power Packiem długość użytkowana wydłuża się dwukrotnie

Moto Z całkiem nieźle radzi sobie na jednym ładowaniu, ale jeśli planujecie dłuższą podróż, podczas której nie będzie możliwości ładowania telefonu, to warto pomyśleć nad Power Packiem. Dzięki standardowej baterii Moto Z o pojemności 2600 mAh będziecie mogli bez najmniejszych problemów intensywnie użytkować telefon przez ponad 10 godzin (744 minuty rozmów).

Kiedy jednak do komórki doczepicie PowerPacka długość działania telefonu niemal dwukrotnie się wydłuża. Z zainstalowanym modułem baterii Moto Mods Incipio offGRID, zapasy mocy Moto Z wynosi 4800 mAh, dla porównania - Samsung Galaxy S7 dysponuje baterią o 1800 mAh mniejszą, a bateria w iPhone 7 jest aż o prawie 3000 mAh mniejsza.

Zalet długowiecznej baterii na pewno nikomu nie trzeba tłumaczyć, a kiedy przydaje się najbardziej? Rocku?

Przez moje ręce przeszła masa smartfonów, były lepsze bądź gorsze, ale zawsze największym problemem była bateria. Te problemy skończyły się dopiero z Moto Z, po raz pierwszy mam pewność, że jeśli wyjdę rano z domu z naładowanym telefonem, to wiem, że spokojnie będę mógł go wykorzystywać do wieczora.

Mam na myśli używanie bez specjalnego oszczędzania. Mam ochotę obejrzeć sobie serial w samolocie? Oglądam przez 3-4 godzin, ląduję robię zdjęcia, nagram jakiś film, wrzucę coś na FB, sprawdzę YouTube, odpowiem na komentarze, wrzucę fotki na instagrama, pogadam ze znajomymi. Wieczorem trafiam do hotelu i często telefon nadal może spokojnie pracować jeszcze przez kilka godzin.

Mam więc na myśli naprawdę intensywne używanie. Ogromną zagadką jest dla mnie to, że tak bardzo dąży się do uczynienia telefonów smuklejszymi i lżejszymi. Moje potrzeby są zupełnie inne, ja chcę tego telefonu używać nie martwiąc się o to, że w najważniejszym momencie skończy mi się bateria.

Muszę czuć wagę telefonu w kieszeni, proporcje aparatu: wysokość, szerokość i grubość nie mogą zmierzać w kierunku kartki papieru. Niech to urządzenie ma jakiś logicznie uzasadniony kształt, niech pasuje do ręki. Moto Z i zainstalowany PowerPack idealnie mi pasują. Nie miałem do tej pory wygodniejszego telefonu, który dodatkowo wystarcza na tak długo. Teraz po pół roku używania nie potrafię sobie wyobrazić korzystania z urządzenia o baterii z mniejszą pojemnością.

Intensywnie korzystacie z telefonu? Z Power Packiem to nie problem!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze