Ten niewyraźny screen zabierze Was w kosmos

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 14 Sierpień 2022
  • Komentuj 0

Ovid Works, polskie studio tworzące gry wideo, już we wrześniu odda w ręce graczy swoją nową produkcję - Interkosmos 2000. Pierwszy, wydany w 2017 roku Interkosmos cieszył się wśród graczy bardzo pozytywnym odbiorem, a jego następca ma zapewnić jeszcze więcej niezapomnianych przygód. Poczuj się jak prawdziwy astronauta, sprostaj wyzwaniom i uratuj przyszłość, a to wszystko w technologii VR na Quest 2. Oficjalna premiera Interkosmos 2000 jest zaplanowana na 1 września 2022 roku.

Polskie Interkosmos 2000 odlatuje we wrześniu!

O locie w kosmos marzy naprawdę sporo osób, ale tylko nieliczni mogą dostąpić takiej możliwości. Interkosmos 2000 sprawi, że gracz, zakładając gogle VR, znajdzie się w przestworzach, ale nie będzie to wyprawa o charakterze turystycznym.

Zasiadając w realistycznej kapsule kosmicznej, gracz godzi się na podjęcie szeregu niełatwych wyzwań. Istotne będzie opanowanie systemów utrzymujących kapsułę na orbicie, właściwe zarządzanie silnikami, kontrola systemów nawigacji i naprowadzania, dzięki którym można dokować do stacji kosmicznych, a także unikanie zderzenia z asteroidami. Nadrzędnym celem będzie przeżycie i ocalenie przyszłości!

Najważniejsze cechy Interkosmos 2000:

  • Poczuj się jak astronauta: zarządzaj silnikami, kontroluj systemy nawigacji i naprowadzania, utrzymuj systemy środowiskowe, rozwiązuj pojawiające się problemy, dokuj do stacji kosmicznych, omijaj asteroidy i inne przeszkody, przeżyj wirtualny lot nad Ziemią i ponownie wejdź w ziemską atmosferę.
  • Wypróbuj fascynujący tryb fabularny, który poprowadzi cię od startu aż do lądowania.
  • Zanurz się w świecie o niezwykłej grafice, podróżując ręcznie malowaną kapsułą. Przeżycia będą jeszcze bardziej realistycznie dzięki zastosowaniu efektów dźwięku przestrzennego.
  • Ciesz się grą przez wiele godzin dzięki rozmaitym trybom.

Ja z kolei chciałbym Was zapytać, jak tam Wasze zainteresowanie VR-em?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze