Telltale zrobi Strażników

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 02 Grudzień 2016
  • Komentuj 1

Strażnicy kolejną grą od Telltale

Strażnicy kolejną grą od Telltale

Podczas wczorajszych The Games Awards studio Telltale pokazało krótki teaser Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Premiera będzie miała miejsce w przyszłym roku. Gra o Tron, Batman, Minecraft, The Walking Dead, The Wolf Among Us czy Borderlands przerobione na modłę Telltale cieszą się wielką popularnością. Wczoraj firma ogłosiła, że bierze się z uniwersum Strażników Galaktyki. Podczas wczorajszej gali The Game Awards studio pokazało niezbyt wiele ujawniający teaser, którego głównym bohaterem jest walkman Star Lorda i kawałek Dancing in the Moonlight:
_e_ipwng Strażnicy Galaktyki od Telltale dostaną pięć odcinków, w których ''gracze podejmą się wielu ról w ramach rozwydrzonej bandy bohaterów oraz wsiądą w fotel pilota kierując ich eskapadami po wszechświecie'' powiedział szef Telltale Kevin Bruner. ''Energetyczny miks humoru, emocji, pracy drużynowej i pełnego przygód sci-fi jakim są Strażnicy, tworzą niesamowicie satysfakcjonujące miejsce do zbadania poprzez unikalne Telltale'sowe podejście do interaktywnej narracji'' tłumaczy dalej Bruner. Marvel, którego marką są Strażnicy Galaktyki, też wydaje się ze współpracy zadowolony. ''Gra w pełni pokazuje spore doświadczenie zarówno Marvela jak i Telltale w opowiadaniu historii i fani zostaną  pochłonięci oryginalną, napędzaną bohaterami narracją'' mówi Jay Ong z Marvela. Gra będzie dostępna na PCtach, Xboxach One i PS4 gdzieś w 2017 roku, ale dokładnej daty nie ujawniono.

Star Lord pokażą się na PC i konsolach w przyszłym roku

Star Lord pokażą się na PC i konsolach w przyszłym roku

[źródło: youtube.com, kotaku.comibtimes.co.uk]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze