Co wiemy o Avengersach?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Wrzesień 2017
  • Komentuj 3

Square Enix prace nad grą o Avengersach powierzył Crystal Dynamics, a ci szukają teraz pracowników. Dzięki wymaganiom stawianym przyszłym deweloperom wiemy więcej?

Właściwie to o komputerowej adaptacji Avengersów bardzo mało wiadomo. Nad produkcją czuwają studia Crystal Dynamics i Eidos Montreal, a roboczy tytuł gry brzmi ''The Avengers Projekt''. Przyznacie,  że zbyt wiele co do kształtu gry z tych informacji wywnioskować się nie da. Na szczęście Crystal Dynamics szuka pracowników mogących pociągnąć ten projekt, a wśród stawianych im wymagań możemy doszukać się nowych informacji o grze. 

Od nowego pracownika Crystal Dynamics oczekuje się dużej wiedzy, kilkuletniego doświadczenia w branży i bla bla bla. Nas najbardziej interesuje fragment mówiący, że nowy członek ekipy tworzącej ''The Avengers Projekt'' będzie musiał ''zaprojektować, zaplanować oraz zbudować wykorzystujący osłony system walki dla trzecioosobowej gry akcji''. 

W grze zobaczymy Thora...

Obok tego w grze znajdą się elementy skradankowe, nie zabraknie też walki wręcz i różnego rodzaju uzbrojenia i narzędzi (Tony Stark?). To nadal niezbyt dokładne informacje, ale przynajmniej wiemy, czego po Avengersach możemy się spodziewać.

Być może będziemy mieli do czynienia z grą przypominającą nieco Uncharted, albo The Division, ale na razie są to jedynie spekulacje. Wiemy za to na pewno, że Crystal Dynamics celuje w półkę AAA, co chyba też wielkim zaskoczeniem nie jest patrząc na to, jaką popularnością cieszą się filmy z uniwersum Marvela. Deweloper ma też odpowiednio wysokie ambicje, a w ofercie pracy mowa jest o grze, która ma zdobywać najbardziej prestiżowe branżowe nagrody. 

... Kapitana Amerykę...

Nadal czekamy na nieco dokładniejsze informacje o nadchodzących Avengersach. Póki co nie widzieliśmy nic, poza krótkim trailerem i kilkoma wyciągniętymi z niego grafikami. Data premiery, choćby nawet przybliżona, też nie jest oczywiście znana, ale skoro dopiero teraz gromadzi się odpowiedzialny za grę zespół, to premiery nie należy się spodziewać przed 2019 rokiem.

... i Iron Mana. Co z resztą Avengersów?

[źródło: crystald.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze