Gratka dla Minecraftowców

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 24 Listopad 2016
  • Komentuj 0

Fabularny Minecraft

Fabularny Minecraft

Grasz w Minecrafta, ale wersji od Telltale nie wypróbowałeś? Czas ucieka, a pierwszy odcinek Minecraft: Story Mode wiecznie za darmo na Steamie nie będzie.  Miesiąc temu gracze na konsolach mogli zdobyć swoją własną kopię fabularnego Minecrafta. Cóż, PC nie gęsi, swojego Steama mają! To właśnie na platformie Valve przez ograniczony czas możecie pobrać pierwszy odcinek Minecraft: Story Mode.
Minecraft: Story Mode, to przerobiona na modłę Telltale przygodówka w świecie Minecrafta. Wcielamy się w niej w kolesia o imieniu Jesse, który musi ocalić świat przed zniszczeniem. Jedynym na to sposobem jest odnalezienie Zakonu Kamienia, dlatego Jessie nie ma wyboru i udaje się w długą i niebezpieczną podróż. Kto grał we wcześniejsze gry od Telltale, choćby znakomitego The Wolf Among Us czy The Walking Dead, ten może sobie wyobrazić jak mniej więcej wygląda rozgrywka w adaptacji hitu Mojang.

Te pościgi... Te wybuchy!

Te pościgi... Te wybuchy!

Jak długo potrwa promocja? Tego Steam nie ujawnia, ale skoro demo Minecrafta dostępne jest ''przez limitowany czas'', to lepiej pobrać je prędzej niż później! Miłej zabawy! [źródło: steampowered.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze