Telling Lies - nowa gra twórcy Her Story

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Lipiec 2017
  • Komentuj 1

W 2015 roku Her Story znikąd pojawiła się na komputerach PC i od razu oczarowała graczy. Właśnie zapowiedziane Telling Lies będzie jej rozwinięciem.

Jedna z najciekawszych gier 2015 roku

O Her Story zaraz po premierze pisała dla Was Czwórka, gra zostawiła na niej jak najlepsze wrażenie. Nic dziwnego, w końcu w 2015 roku Her Story zostało docenione na The Game Awards za najlepszą narrację i najlepszą rolę wcielającej się w główną bohaterkę aktorki Vivy Seifert.

Teraz Barlow ogłosił, że pracuje nad kolejną grą w tym samym stylu. Telling Lies będzie, podobnie jak Her Story, czymś na kształt interaktywnego filmu z tym, że będzie ''większa, bardziej dopracowana i być może znajdzie się w niej jakiś hollywoodzki talent'' powiedział dla Variety Barlow

Fabuła Telling Lies kręcić się będzie wokół wątku politycznego, a w grze zobaczymy nawet czterech bohaterów. Całkowicie nowe będą też lokacje. Autor jest teraz w momencie pisania scenariusza gry, a rozpoczęcie produkcji planowane jest na koniec 2017 lub początek 2018 roku. 

Telling Lies będzie większą i bardziej dopracowaną wersją Her Stroy. Mowa jest nawet o jakimś hollywoodzkim aktorze

Wydawcą gry zostanie studio Annapurna Interactive, które na swoim koncie ma produkcję takich filmowych hitów jak Sausage Party czy Zero Dark Thirty o zabiciu Osamy Bin Ladena.

Więcej o produkcji Barlow nie ujawnia, ale patrząc na to jak przyjęło się Her Story to Telling Lies to fani gier tego typu mogą ze spokojem czekać na premierę. Kiedy możemy się jej spodziewać? Patrząc na to kiedy zaczną się nad nią prace, to Telling Lies pokaże się pewnie na jesień 2018 roku. 

[źródło: variety.com,]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze