Ta gra to będzie koszmar!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Styczeń 2017
  • Komentuj 0

Szaleństwo to jedyna rzecz jaka poprowadzi Cię ku prawdzie

Szaleństwo to jedyna rzecz jaka poprowadzi Cię ku prawdzie

Jak Call of Cthulhu: The Official Video Game będzie się miała do książek H. P. Lovecrafta? Wydaje się, że ambicją Cyanide Studio jest dość wierne przeniesienie prozy w świat gry komputerowej.  H. P. Lovecraf to jeden z najważniejszych twórców powieści grozy XX wieku. To własnie w jego głowie powstał sławny Cthulhu, czyli pradawane bóstwo śpiące na dnie oceanu. W grze Cyanide wcielamy się w postać prywatnego detektywa imieniem Edward Pierce. Na wyspie Darkwater w Bostonie dochodzi dd tajemniczych zgonów, których zagadkę ma rozwiązać Pierce. Zadanie do najłatwiejszych nie należy, a wraz z postępem fabuły główny bohater coraz głębiej pogrąża się w odmętach szaleństwa.
Po pewnym czasie Pierce ma problemy z odróżnieniem tego co się dzieje naprawdę, od tego co jest tylko wytworem jego wyobraźni. ''Będziesz musiał znaleźć balans między swoim własnym zdrowiem psychicznym i determinacją w szukaniu tego, co kryje się w cieniu - jak to mówią, szaleństwo jest jedyną rzeczą, która poprowadzi Cię ku prawdzie'' napisali twórcy. Dokładna data premiery nie jest na razie znana. Wiemy tylko, że będzie miała miejsce w tym roku. Gra ukaże się na PS4, Xboxa One i komputery PC.

Gotowi na mały dreszczyk emocji?

Gotowi na mały dreszczyk emocji?

[źródło: io9.gizmodo.com, gamesradar.com, youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze