Jaki będzie Fallout VR?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Marzec 2017
  • Komentuj 1
Bethesda nachwalić się Fallouta 4 VR nie może. Podobno tytuł będzie ''najbardziej niesamowitą rzeczą jaką widzieliśmy w życiu''. Czy twórcy nie obiecują gruszek na wierzbie przekonamy się podczas E3 2017. Nie wiadomo jeszcze dokładnie jak będzie wyglądał pokaz Bethesdy podczas E3. Spekulacji co do tytułów jakie zostaną tam pokazane jest całkiem sporo, choćby tajemniczy ''nowy'' Wolf, ale firma właśnie ogłosiła pierwszego pewniaka - będzie nim Fallout 4 VR przeznaczony na HTC Vive. Pete Hines, jeden z bossów Bethesdy, udzielił wywiadu na youtube'owym kanale HipHopGamer, w którym ujawnił to co powiedział mu Todd Howard, reżyser Fallouta 4 VR. Jeśli wierzyć ich słowom to w czerwcu zobaczymy na E3 coś co zdmuchnie nam czapki z głów.
Hines nachwalić się gry nie może.  Mówi o najbardziej niesamowitej rzeczy jaką widzieliśmy w życiu oraz, że nie jesteśmy sobie nawet w stanie wyobrazić emocji jakie ma zapewnić VR'owy Fallout. ''On rozwali Wam czachę. To najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek widzieliście'' zapewnia Hines. Co ważne - Fallout 4 VR nie jest jedynie pokazówką możliwość Bethesdy czy gogli HTC, a pełnoprawną grą, którą będzie można przejść od początku do końca. Kiedy dokładnie? Mowa jest o tym roku, ale konkretnej daty na razie nie znamy. [źródło: HipHopGamerVRScout]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze