Szukasz pracy w branży gier?

W dniach 16-17 maja w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się jedna z najważniejszych w Europie Środkowo-Wschodniej imprez dla branży gamedev – Digital Dragons 2022. Będzie to wyjątkowa okazja do networkingu oraz uczestniczenia w licznych prelekcjach prowadzonych przez osoby pracujące przy tworzeniu gier. Na miejscu pojawią się przedstawiciele studia QLOC – specjalizującego się w m.in. w testach Quality Assurance, lokalizacji, co-developmencie i przenoszeniu gier AAA na inne platformy.

Szukasz pracy w branży gier?

Studio QLOC jest jednym z głównych partnerów tegorocznego, jubileuszowego Digital Dragons. Przedstawiciele QLOC pojawią się na miejscu ze swoim stoiskiem i będą dostępni przez cały czas trwania wydarzenia. Będzie to doskonała sposobność na rozmowę z przedstawicielami firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zorganizowana zostanie akcja QLOC HR SERVICE. W specjalnym kiosku, za pomocą aplikacji, każdy będzie mógł zgłosić chęć oceny swojego CV przez specjalistę z działu HR. Po konferencji wszystkie osoby otrzymają informację zwrotną na temat przesłanego CV, a te zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym, zostaną zaproszone na rozmowę. Jeśli szukasz pracy przy procesie tworzenia gier lub testach QA, będzie to idealna okazja do zrobienia kolejnego kroku w karierze!

Ciekawym punktem programu Digital Dragons 2022 będzie zaplanowana na 16 maja prelekcja Patryka Wieczorka z QLOC. W ramach swojego wystąpienia Patryk podzieli się ze słuchaczami wyzwaniami, przed jakimi stanęło studio podczas pracy nad remasterem gry Hellblade: Senua's Sacrifice. Patryk będzie starał się odpowiedzieć na pytanie jak sprawić, by gra zachowała styl oryginału, a jednocześnie zyskała jak najwięcej w warstwie wizualnej.

QLOC oferuje najwyższej klasy usługi dla największych graczy w branży gier wideo – między innymi EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision i BANDAI NAMCO Entertainment. Ich szeroki zakres usług obejmuje m.in. współtworzenie, testowanie i lokalizację gier. Pracują na takich silnikach jak Unreal Engine, Frostbite czy REDengine. Pomagali ulepszać i przenosić na nowe platformy m.in. Devil May Cry, Dark Souls Remastered, Mortal Kombat czy Cyberpunk 2077, czerpiąc ogromną radość z dzielenia się swoją pasją z graczami na całym świecie.

Cóż mogę dodać? Powodzenia szukającym pracy!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze