Szczegóły dotyczące Path of Exile 2

 • Autor: PefriX
 • Opublikowano: 03 Grudzień 2023
 • Komentuj 0

Podczas ostatniej transmisji na żywo, Grinding Gear Games ujawniło zwiastun i szczegóły dotyczące zawartości najnowszego rozszerzenia Path of Exile, zatytułowanego Affliction, które zadebiutuje 8 grudnia na PC i Mac oraz 13 grudnia na PlayStation i Xbox. Ponadto zespół ujawnił zupełnie nową klasę najemnika dla nadchodzącego Path of Exile 2.

Szczegóły dotyczące Path of Exile 2

Główne cechy klasy najemnika:

 • Najemnik to uzbrojona w kuszę klasa postaci w Path of Exile 2. Można nią grać podobnie jak w shooterach, zmieniając kusze i rodzaje amunicji w locie, by zadawać wrogom śmiercionośne kombinacje ataków.

 • Path of Exile 2 obsługuje sterowanie WASD, dzięki czemu gracz może celować i atakować w innym kierunku niż ten, w którym się porusza. Tryb ten można w dowolnym momencie przełączyć na standardowy.

Główne cechy Path of Exile: Affliction:

 • The Affliction Challenge League - w Affliction League gracze napotkają Sacred Wisps, które wzywają ich do wejścia w zarośnięte korytarze prowadzące do Viridian Wildwood. Złowrogie Affliction pokryło ten las złowrogą ciemnością. Gracze będą musieli odkryć tajemnice lasu, aby powstrzymać źródło Affliction.

 • The Viridian Wildwood – zbliżając się do ciemności, Wispy gracza wypalają Affliction, które spowija las. Upewnij się, że stąpasz ostrożnie, ponieważ twoje Wispy mają ograniczoną ilość mocy, zanim się wyczerpią i wrócisz do Wraeclast.

 • Kontrola wyzwań i nagród - po powrocie z Wildwood, wszystkie uratowane przed Affliction Wispy rozpraszają się w środowisku i zamieszkują losowo wybrane potwory, zwiększając ich moc, a także wysokość nagród. Różne typy Wispów mają różne efekty, i zdarza się, że więcej niż jeden typ zamieszkuje tego samego potwora, czyniąc walkę jeszcze trudniejszą i jeszcze bardziej dochodową.

 • Klasy Ascendancy Wildwood - podczas eksploracji Wildwood gracze wybiorą, dla którego z Azmeri Wanderers wykonają zadania, aby odblokować jedną z trzech nowych klas Ascendancy, jakie możesz posiadać oprócz zwykłej klasy Ascendancy.

 • Nowe wartościowe nagrody - Affliction Challenge League oferuje wiele różnych rodzajów nagród. Potwory, z którymi będą walczyć gracze w Wraeclast, mogą być pod wpływem Wispów, które sprowadzili z Viridian Wildwood, znacznie zwiększając jakość i ilość upuszczanych przez nie przedmiotów. Path of Exile: Affliction zawiera również ponad 15 nowych unikatowych przedmiotów.

 • Powrót Ultimatum - Ultimatum w końcu wchodzi do gry. Trialmaster powrócił i zaoferuje graczom podjęcie śmiertelnej próby Vaala w zamian za wspaniałe nagrody. Jeśli gracze pokonają próbę, zaoferuje im podwójną nagrodę. Czy warto zaryzykować i sięgnąć po jeszcze lepszą nagrodę? A może zatrzymać już zdobyte wygrane? Dokonaliśmy pełnego zrównoważenia Ultimatum i dodaliśmy wiele nowych modyfikatorów, umiejętności pasywnych Atlasa, Keystones i nagród, w tym zarówno nowe, jak i przerobione Unikaty.

Więcej informacji na temat Path of Exile można znaleźć tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze