Symulator budowy miasta za pomocą kart

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Marzec 2023
  • Komentuj 0

Niezależne niemieckie studio Bitfall Studios we współpracy z wydawcą Toplitz Productions ogłosiło, że TerraScape, gra z gatunku sandbox city builder z elementami karcianki, trafi do wczesnego dostępu na Steam już 5 kwietnia. Przed uruchomieniem wczesnego dostępu gracze będą mogli dołączyć do otwartych beta testów, które rozpoczną się w czwartek 16 marca i potrwają do czwartku 23 marca.

Symulator budowy miasta za pomocą kart

TerraScape wykorzystuje unikalne podejście do budowania miast, miasteczek lub hrabstw swoich marzeń z wykorzystaniem talii kart. Każda z nich oferuje różnego typu budynki i sposoby na rozbudowę miasta, a także okazję do zdobywania punktów. Rozmieszczaj karty w grze, aby zdobywać punkty i otrzymywać nowe karty jako nagrody.

Każda struktura ma inny wpływ na otaczające budynki, zasoby naturalne, czy rodzaj terenu, a budynki mogą mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ na ogólny wynik w zależności od tego, gdzie są umieszczone. Proceduralnie generowane mapy i wyzwania w grze zostaną rozszerzone o nowe talie kart, mapy i tryby gry, które Bitfall Studios wprowadzi w trakcie trwania wczesnego dostępu.

Dołącz do beta testów TerraScape na Steamie i odkryj zróżnicowany i niezwykle szczegółowy kreator, aby zdobywać punkty, tworząc świat swoich marzeń.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze