Supernatural powróci, ale w prequelu

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 06 Wrzesień 2022
  • Komentuj 0

Supernatural to specyficzny, tasiemcowaty serial, którego pierwsze sezony kusiły tajemniczością oraz dobrą muzyką. Czym dalej w las, tym więcej dziwów i można się sprzeczać, czy losy Sama i Deana do końca trzymały poziom. Ja skłaniam się ku zdaniu, że serial zyskałby na skróceniu, chociaż nowsze sezony również miały swoje momenty! Teraz powraca, ale w formie prequela.

Supernatural powróci, ale w prequelu

Nowy serial o nazwie The Winchesters zadebiutuje w przyszłym miesiącu i opowie o losach rodziców Sama i Deana. Państwo Winchester pokażą nam wydarzenia, jakie miały miejsce na długo przed Supernatural.  Co ciekawe, za narrację będzie odpowiadał Dean Winchester, więc jednego z braci nie zabraknie!

The Winchesters pokaże nam losy Mary i Johna Winchester, w których wcielą się kolejno Meg Donnelly oraz Drake Rodger. Ponownie trafimy do miasteczka Lawrence, gdzie łowcy będą musieli zapolować na supernaturalną zwierzynę.

Serial The Winchesters zadebiutuje 11 października 2022 roku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze