Streamer wpadł w szał

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 28 Październik 2017
  • Komentuj 7

Każdy z nas wie, ile prawdy jest w tym, co na temat nas (graczy) mówią ''amerykańscy naukowcy''. Wiemy też, że gry nie rodzą agresji same w sobie, i że choć każdy z nas grał w Mortal Kombat za szczenięcia, to na ''seryjnych morderców'' wyrosło może 0,3%. Czasami jednak pojawia się taka sensacyjna wiadomość, i niestety to ona przejdzie echem po mediach, a nie to, że Bungo uzbierał kupę kasy na schronisko dla psów.

No dobra lećmy z tym. Gracz Newbee (LoL) został wydalony z drużyny po zamieszaniu, jakie spowodował na swoim streamie. W czasie transmisji live zaatakował swoją wybrankę serca, a czat przysłuchiwał się całej awanturze. Kamera nie zarejestrowała tych wydarzeń (może oprócz paru lecących w różne strony przedmiotów), ale z wydarzeń w tle kilka osób było w stanie przetłumaczyć sedno kłótni.

Teraz młody Chińczyk przez użytkowników reddita porównywany jest do Chrisa Browna ''sławnego'' z pobicia Rihanny. Fani debatują nad potencjalnym upadkiem jego kariery i skutecznością takiego marketingu. Wyżej możecie obejrzeć cały zapis z sytuacji. Wiemy też, że później pojawiła się wezwana przez dziewczynę policja, która zabrała Li Wei-Juna na komisariat.

Nie da się ukryć, że wjazd policji do znanego gracza jeszcze bardziej znanej gry może budzić sensację, ale w tym wszystkim znalazla się też niewinna dziewczyna. Oczywiście według jej słów rozstali się i nie czuje potrzeby bronienia go, więc może powiedzieć prawdę - nie bił jej. Jeśli ona tak mówi, to kto może wiedzieć lepiej od niej? Nie pierwsze to ataki złości Vasiliiego. Rozwalanie klawiatur, rzucanie wszystkim co wpadnie pod rękę, obrażanie i zwalanie winy na innych to typowe dla niego zachowanie. 

Widzimy tutaj osobnika z problemami, który nie panuje nad agresją i emocjami. Ale ''amerykańscy naukowcy'' i tak powiedzą, że to wszystko wina LoLa. 

[Źródła: twitter.comreddit.comslingshotesports.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze