StarCraft świętuje...

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Marzec 2018
  • Komentuj 2

Podobna sytuacja miała miejsce podczas świętowania rocznicy Diablo. Blizzard w każdym swoim dziele umieszczał dodatkowe atrakcje, związane właśnie z solenizantem. W WoWie mieliśmy easter egga z krowami, w Overwatchu całą masę sprejów i portretów itp, itd. Teraz świętujemy urodziny StarCafta. Zobaczmy, czego możemy się spodziewać w innych grach Blizzarda.

Dopiero co mogliśmy śledzić StarCraftowe rozgrywki na katowickim IEM-ie, a juz 31 marca pojawi się film poświęcony historii gry i jej kroków w esporcie, aż do niekwiestionowanego sukcesu, jaki osiągnęła. Na filmie pojawią się między innymi zawodnicy StarCrafta z całego świata, czy będzie tam i nasz Nerchio? Lub najlepiej zarabiająca kobieta w esporcie Sasha ''Scarlett''?

Najbardziej znani gracze pojawią się również na streamie, który zacznie się 30 marca, a dotyczyć będzie oczywiście świętowania 20-lecia e-sportu SC. Oprócz tego za zalogowanie się do innych tytułów Zamieci, dostaniecie masę skrórek, portretów i petów, upamiętniających wydarzenie.

– StarCraft II: Skórki, skórki.. WIĘCEJ SKÓREK!


– StarCraft: Remastered: Promocja na grę oraz skórki.


– Heroes of the Storm: Portrety, Bójki i nowa postać z uniwersum StarCrafta.


– Diablo III: Po zalogowaniu się 6 marca otrzymamy nowego zwierzaka. Krążownika.


– World of Warcraft: Po zalogowaniu zdobędziemy jednego z petów– zerglinga, mini thora, szeregowego Męcika, tępiciela lub Zeradara (/salute).


– Overwatch:  Kerrigan - Czyli rudy skin do Trupiej Wdowy - do zdobycia już od dzisiaj.


– Hearthstone: Pod koniec miesiąca (21-25 marca) pojawią się specjalne Karczemne Bójki i dodatkowe 3 pakiety Koboldów i katakumb.

[Źródła: news.blizzard.compolygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze