Star Wars Battlefront 2 z finałową aktualizacją

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 29 Kwiecień 2020
  • Komentuj 0

Star Wars Battlefront 2 to tytuł, który narobił sporo zamieszania na rynku. Głównie za sprawą swoich mikrotransakcji z których EA prędko się wycofywało. Nie zrobiło jednak tego na tyle szybko, aby nie przyciągnąć wzroku szerokiej publiki, a w tym polityków. Tak, to właśnie przez nich w listopadzie 2017 roku o lootboksach zrobiło się tak głośno na świecie. Przesadzam? To przypominam, że po kilku miesiąc w niektórych krajach wprowadzono specjalne regulacje, aktualizowano ustawy hazardowe, czy w ogóle blokowano konkretne gry. W tym wszystkim EA nie miało sobie nic do zarzucenia, przecież to tylko „mechanizmy niespodzianki”, prawda?

Star Wars Battlefront 2 otrzymało ostatnią aktualizację zawartości

Dzisiaj jednak odpuszczę Wam rozprawkę na ten temat, a skoncentruję się na samej grze. Star Wars Battlefront 2 nie było ani złe, ani dobre. Gra miała kiepski start, a to głównie przez małą zawartość oraz horrendalne mikrotransakcje z którymi związany był rozwój konta. Aby zdobyć lepszy sprzęt, trzeba było z pakietów zdobyć karty, no więc uzależnieni byliśmy od RNG. Oczywiście paczki z pakietami można było kupić za realne pieniądze lub powolnie grindować, grając.

Na szczęście to już przeszłość, a dzisiaj Star Wars Battlefront 2 wygląda zdecydowanie lepiej. Pozbyto się większości upierdliwych systemów, popracowano nad rozgrywką, dodano tonę nowości i cóż – mogę grę polecić. Tak, poważnie, aktualnie Star Wars Battlefront 2 jest całkiem niezłym tytułem. Niestety, nie będzie dalej rozwijany.

EA poinformowało, że aktualizacja The Battle of Scarif, która dziś/jutro trafi do gry, będzie ostatnią, jaką otrzyma Star Wars Battlefront 2. Znaczy, nie ostatnią w ogóle, bo jakieś poprawki i drobnostki będą dalej wprowadzane, ale ostatnią, jeśli chodzi o nową zawartość do grania. Deweloperzy informują, że w końcu gra będzie po prostu kompletna. Po nieco ponad dwóch latach, więc nieźle udało im się utrzymać produkcję, która miała tak kiepski start!

No dobra, ale co z samą aktualizacją? The Battle on Scarif inspirowane jest Rogue One: A Star Wars Story, ale sama aktualizacja skoncentruje się na ostatniej trylogii od Disneya. Pojawi się możliwość grania w trybie kooperacji bez innych graczy, czyli tylko ze sztuczną inteligencją. Wszyscy gracze otrzymają również trzy skórki za darmo: żółty miecz świetlny Rey, nową maskę Kylo Rena oraz nowe szaty Palpatina.

Och, a fani Darth Maula powinni pokonać 5000 przeciwników, aby odblokować mu skórkę Old Master. Niech zatem Moc będzie z Wami!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze