Spotkajmy się na IEM 2018

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 02 Marzec 2018
  • Komentuj 2

Pełny harmonogram wydarzenia znajdziecie tutaj.

Główna część IEM Katowice zaczyna się już w piątek. Pamiętajcie, by odwiedzić nas na stanowisku X-Kom, gdzie przez 3 dni czekać na Was będą różnorodne atrakcje i wspaniałe nagrody.

Startujemy już jutro o godzinie 10. Cały piątek poświęcony będzie grom osadzonym w realiach wojennych. Nie zabraknie więc naszych specjalistów od tematu. O godzinie 11:30 Kromek opowie nam nieco o Battlefieldzie 1, a po południu Łosiu porozmawia z nami na temat CoD: WWII. Do tego czekają nas prezentacje Predatora od firmy Acer i wywiad z wyjątkową Kingą Kujawską. A to dopiero piątek!

To wszystko czeka na Was już jutro!

Na sobotę zapraszamy Was na absolutny hit sezonu. Wszystko co trzeba wiedzieć o Battle Royale i trzy godziny rozgrywek z Rockiem, Kycem, CTSG i NieDaRadkiem!

W niedziele ogarną Was sportowe emocje z Kycem i Grabą, a przez całe trzy dni do zgarnięcia w konkursach będą rewelacyjne nagrody, w tym słuchawki, fotele, myszki i kierownica oraz cała masa gadżetów od X-Kom.

Live z wydarzenie codziennie od 10:00 na jarock.pl

Szukajcie nas w strefie A4 w Centrum Kongresowym zaraz obok stanowiska Intela. Na pewno nie przegapicie!

Pełny harmonogram wydarzenia znajdziecie tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze