Spellforce - hybryda doskonała

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 07 Grudzień 2017
  • Komentuj 1

W ramach cyklu ''Sentymentalnie przez gry'' Rojo powraca do wydanego w 2003 roku Spellforce'a. Jak zaczynał tytuł, który dziś doczekał się premiery trzeciej części?

Cofamy się w czasie do 2003 roku, kiedy to szerzej nieznane studio Phenomic wydaje, będącą połączeniem RTSa i RPGa, grę Spellforce. Fabuła Spellforce rozgrywa się w ciekawie skonstruowanym świecie fantasy pełnym magii, goblinów i zadań do wykonaina.

Nad grą czuwał człowiek, który w swoim CV może wymienić stworzenie dobrze znanej fanom RTSów serii The Settlers, nic więc dziwnego, że pierwsza część Spellforce została bardzo dobrze przyjęta.

Dziś, po 14 latach od premiery pierwszego Spellforce'a doczekaliśmy się premiery trzeciej części gry. O niej na pewno jeszcze będziemy rozmawiać, ale Rojo chce Was zabrać na sentymentalną wycieczkę do 2003 roku. Czym urzekło pierwsze Spellforce i dlaczego jest to gra wyjątkowa, dowiecie się właśnie z materiału Patryka, zapraszamy!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze