Space Punks rozwija talenty

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 25 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

Free-to-play sci-fi shooter-looter Space Punks od Flying Wild Hog otrzymało pierwszą łatkę pod tytułem "Utalentowani" z zawartością zapewniającą ulepszoną rozgrywkę i głębszy rozwój postaci. Nie będzie zatem marudzenia na płytki rozwój postaci oraz brak opcji!

Space Punks i “The Talented One”!

Oprócz dziesiątek usprawnień dotyczących rozgrywki, setek poprawek błędów i odświeżenia strefy głównej gry – Devil's Gambit – aktualizacja zawiera przerobione drzewo talentów, które pozwala na głębszą personalizację postaci, pozwalając graczom dokładnie zaplanować, jakim typem wykolejeńca chcą grać wybierając z drzewa 126 talentów. Niezależnie od tego, czy chodzi o większą użyteczność, zadawanie większych obrażeń, czy powodowanie większych zniszczeń, drzewko talentów pomoże ci grać na swój sposób.

Aktualizacja wprowadza również pierwszy etap Systemu Ulepszania Sprzętu ("The Gear Update System"), w którym gracze mogą używać łupów oraz pieniędzy, które znajdują, aby ulepszać swoją ulubioną broń. Dzięki temu gracze mogą zadawać większe obrażenia i powodować większe eksplozje.

Wreszcie, dostępny w grze towarzysz Scaraby 8G (należący do graczy, którzy kupili pakiety założycielskie Splendor z wczesnym dostępem) powróci do służby po niedawnym wycofaniu, co oznacza, że można spędzić więcej czasu siejąc spustoszenie, nie ryzykując utraty słodkiego łupu.

Gracze mogą zatracić się we wczesnym dostępie do Space Punks, kupując Pakiet założycielski w sklepie Epic Games Store.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze