Soul Calibur VI i Wiedźmin

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Marzec 2018
  • Komentuj 4

Wiedźmin dużo do roboty ostatnio nie ma, więc nie powinno nikogo dziwić, że wybrał się na gościnne występy do innej gry. Wszak wciąż jest to postać popularna i wyczekiwana na salonach. Wczoraj CDP Red potwierdziło tweetem (oni coś lubią zdradzać informację na Twitterze, pamiętacie jeszcze ''Beep''?), że faktycznie zobaczymy Geralta i Kaer Morhen w kolejnym Soul Caliburze. 

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery nowej gry Bandai Namco, wiemy jednak, że pojawi się razem w Geraltem jeszcze w tym roku. Sam Witcher zagości nawet na okładce gry!

Możemy zobaczyć go w akcji na filmiku, który pokazali twórcy. Widać, że zadbano o detale, Geralt fajnie wplata znaki w swoje młynki i pchnięcia, może zrobić niezłe kombosy, a w tle słychać doskonale nam znaną muzykę z Dzikiego Gonu oraz krajobrazy Kaer Morhen.

[Źródła: twitter.comkotaku.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze