Sniper ''robi'' rzeźnię

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Grudzień 2016
  • Komentuj 9
Zapomnijcie o akcji w stylu Rambo. W Sniper Ghost Warrior 3, a przynajmniej w tej części która trafiła wczoraj do sieci, dużo ważniejsze jest skradanie i umiejętne wykorzystanie gadżetów. Misja rzuca głównego bohatera gry na zaśnieżone szczyty gruzińskich gór, gdzie jego zadaniem jest infiltracja zakładu przetwórstwa mięsa. Na początku gracz musi zdecydować się jakie uzbrojenie będzie mu potrzebne do wykonania zadania. Do wyboru ma szeroką gamę uzbrojenia i gadżetów, spośród których najważniejszym w tej misji będzie dron zwiadowczy.

Bez drona ani rusz

Bez drona ani rusz

Dalej mamy już misję. Naszym zadaniem jest sprawdzenie skąd u rebeliantów tak wysoce zaawansowany sprzęt i kto ich szkoli w jego użyciu. Ale Jon, główny bohater gry, chce jeszcze jednego - odnaleźć swojego brata, który ''dwa lata temu został porwany przez nieznanych sprawców''. Na samą misję składają się elementy skradania, latania dronem, omijania min-pułapek, obserwowania terenu i cichej eliminacji przeciwników, czyli normalnego snajperskiego rzemiosła. Sniper Ghost Warrior 3 opracowywane jest przez polskie studio City Interactive. Premiera trzeciej odsłony Snipera zaplanowana jest na trzeciego kwietnia, gra pokaże się na komputery osobiste Xboxy One i PS4.

Gruzińska rzeźnia -  to tutaj kryją się separatyści

Gruzińska rzeźnia - to tutaj kryją się separatyści

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze