Snake radzi: kup Forda

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Kwiecień 2016
  • Komentuj 1

Serio panie pułkowniku? Forda?

Najnowsza misja Snake'a polega na wciśnięciu nam auta

Konami nawiązało współpracę z Fordem czego efektem są reklamy najnowszych modeli samochodów amerykańskiej marki. W rolę Snake'a wciela się David Hayter, dla którego oznacza to powrót do jego najbardziej znanej postaci.  Wielu fanów Metal Gear Solid tęskni za Davidem Hayterem w roli Solid Snake'a. W wyniku konfliktu z Kojimą i Konami Hayter został odsunięty od piątej części MGS'a, a na jego miejsce przyszedł Kiefer Sutherland co nie wszystkim się jednak spodobało. Teraz Hayter ponownie wciela się w rolę, która zrobiła z niego postać na wpół kultową wśród graczy. Nie chodzi o następną część MGS'a, ani nawet o jakiś spin-off. Nie! Snake chciałby żebyście... jeździli Fordem.
30 razy powtórzona nazwa modelu i chrypki głos Snake ma sprawić, że zaraz pobiegniecie do najbliższego salonu i sprawicie sobie nowy samochód. Obok Haytera w reklamie usłyszeliście głos Paula Eidinga, który w Metal Gear Solid wciela się w rolę pułkownika Campbella. A jeśli nie przekonał Was dystans jaki omawiane auto może przejechać na autostradzie zużywając tylko jeden galon benzyny czy jego bogate wyposażenie to może przekona Was druga z reklam:
Na taki powrót Snake'a liczyliście? [źródło: twitter.com, youtube.comgamesradar.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze