Death Stranding też w listopadzie!? Nowy trailer

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 29 Maj 2019
  • Komentuj 3

Stało się! poznaliśmy datę premiery Death Stranding, które wyjdzie 8 listopada! Od paru godzin w sieci krążyły plotki, bo ktoś znalazł gdzieś informację o preorderze i faktycznie. Zaraz później naszym oczom ukazał się nowy trailer zapowiadający premierę Death Stranding!

Zabawę w oczekiwanie i spektakularne zapowiedzi pokrzyżował tajwański oddział Sony.

Patrząc na ostatnie przecieki z hiszpańskich stron o nowym State of Play i The Last of Us 2, które również ma rzekomo mieć premierę w listopadzie, wydaje się, że Sony szykuje prawdziwą torpedę marketingową tuż przed samymi targami E3. Więcej o tym możecie przeczytać tutaj.

Klikając na Tweeta zobaczycie wszystkie przecieki na temat premiery nowego dzieła Hideo Kojimy. Wszystkie okazały się prawdziwe więc zostaje mi tylko potwierdzić:

Death Stranding - premiera 8 listopada 2019! 

Czekacie?  

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze