Skybound skończy The Walking Dead

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Październik 2018
  • Komentuj 2

Koniec Telltale Games to już rzeczywistość. Projekty leżą niedokończone, a fani zastanawiali się, co dalej z The Walking Dead? Na szczęście w nieszczęściu okazało się, że przygarnął je ktoś inny. 

Czwarty sezon gry skończy studio Skybound Games. Wczoraj na Twitterze wrzucili informację, że dogadali się z Telltale i skończą prace nad zaczętą grą.

Skybound potwierdziło również, że przyjmie do współpracy osoby odpowiedzialne za The Walking Dead. Chcą przez to dokończyć dzieło w taki sposób, by fani nie poczuli się rozczarowani zmianą studia.

Skybound Games jest cześcią Skybound Entertainment, które stoi za komiksami The Walking Dead, na których Telltale oparło grę. Jest to więc najlepszy wybór, jeśli chodzi o przejęcie tego tytułu.

[Źródła: kotaku.co.uktwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze