Pożegnanie z Clem już w sierpniu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Czerwiec 2018
  • Komentuj 1

To nic innego jak seria The Walking Dead umieściła Telltale na gamingowej mapie świata. Teraz dowiadujemy się, że ostatni sezon gry swoją premierę będzie miał 14 sierpnia. Szykujcie się na pożegnanie z Clem.

The Walking Dead od Telltale to tytuł chyba już dziś kultowy. Wszyscy fani Rocka na pewno doskonale pamiętają tą serię, bo spędził przy niej naprawdę sporo czasu. Ciekawa historia oparta na komiksie Roberta Kirkmana, nietuzinkowe postacie jakie spotykamy i trudne wybory przed jakimi stawiało nas Telltale sprawiło, że The Walking Dead zapamiętamy na lata.

Od premiery pierwszego sezonu minęło już sześć lat i Telltale doszło do wniosku, że najwyższy czas zakończyć przygodę z Clementine. Chyba każdy, kto w The Walking Dead grał, musiał przywiązać się do tej małej dziewczynki, która z czasem wyrosła na całkiem rezolutną młodą kobietę. Wam też się łezka kręci w oku?

Telltale Games ujawniło kiedy po raz ostatni przyjdzie nam zobaczyć Clem w akcji. Pierwszy odcinek The Walking Dead: The Final Season trafi do sprzedaży 14 sierpnia i nie będzie to jedynie kontynuacja dobrze znanej (i co tu dużo mówić, niezbyt świeżej już) formuły. Co się zmieni? Rewolucji oczywiście nie będzie, ale Telltale chce usprawnić jakość oprawy graficznej (4K!), umieścić kamerę za plecami kierowanej przez nas postaci oraz wprowadzić nieoskryptowany system walki.

Jak już wspomniałem, ostatni sezon The Walking Dead rozpocznie się 14 sierpnia i będzie dostępny na PC, PS4 i Xboxa One. To była piękna przygoda!

[źródło: psu.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze