Skąd wziął się fenomen PUBG?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Lipiec 2017
  • Komentuj 4

Zobacz DevTalk! Tomasza Gopa. Start w czwartek o 21:00

Wariacja na temat Igrzysk Śmierci, wielka mapa, survivalowe zacięcie i setka graczy, przed którym stoi prosty cel - zostać ostatnim żyjacym na mapie. Playerunknown's Battleground chwyciło, tylko dlaczego?

Hit znikąd?

PUBG przebojem wdarło się do serc graczy, z miejsca stając się jedną z najchętniej kupowanych gier ostatnich miesięcy. Wystąpienie Brendana Greene'a, znanego lepiej jako Playerunknownpodczas konferencji Microsoftu na E3 wywołało wśród komentujących konferencję JaRockowców podobnie gorące emocje co dosłownie kilkusekundowa zajawka nowego IP BioWare Anthem.

A jak coś, co zaczynało jako mod do Army stało się światowym fenomenem? Na to pytanie będą starali się odpowiedzieć goście Tomasza Gopa - Tadeusz Zielinski (Flying Wild Hog), Łukasz Hacura (Anshar Studios) i Tomasz Dąbrowski (Rockhard), podczas streama DevTalk! w najbliższy czwartek o godzinie 21:00. 

Zobacz DevTalk! Tomasza Gopa. Start w czwartek o 21:00

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze