Shadow Tactics - Premiera

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Listopad 2016
  • Komentuj 0
Jest 1615 rok naszej ery. Japonią rządzi szogun z rodu Tokugawa, a miasta takie jak Edo (późniejsze Tokio) i Kioto prężenie się rozwijają. Prowincje są jednak gotowe do buntu, któremu zapobiec może gracz i jego drużyna wojowników. Studio Mimimi Productions postanowiło wskrzesić klimat, jaki wielu z Was miało okazję ogrywać odpalając klasyczną już serię o Komandosach. Podobnie jak Komandosi, Shadow Tactics jest taktyczną strategią, w której największą rolę odgrywa planowanie oraz skryte podejście do misji.

Nasza niepozorna piątka w komplecie

Nasza niepozorna piątka w komplecie

Gracz pod kontrolę dostaje pięciu agentów szoguna: gejszę imieniem Aiko, która doskonale sprawdza się przy odwracaniu uwagi przeciwników; walczącego w zwarciu samuraja imieniem Mugen; dysponującą pułapkami Yuki; skrytego ninja znanego jako Hayato oraz starca Takumę, wyposażonego bronią dystansową. W Shadow Tactics: Blades of the Shogun na gracza czeka 13 misji o różnym stopniu trudności. Premiera zaplanowana jest na szóstego grudnia, ale Rock już teraz dorwał produkcję w swoje ręce. Jak gra wypada podczas pierwszego kontaktu?

Chcieliście powrotu klimatu rodem z serii Commandos?

Chcieliście powrotu klimatu rodem z serii Commandos?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze