Serious Sam powraca!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 19 Kwiecień 2018
  • Komentuj 1

Croteam, po kilku latach od ogłoszenia prac na kolejną grą z Samem w roli głównej, pokazało pierwszy teaser shootera. Choć nie dostaliśmy nawet fragmentu gameplaya, to czuć w nim klimat Poważnego Sama. 

W Chorwacji odbywa się właśnie konferencja Reboot Develop. Jak sama nazwa wskazuje jest to okazja do prezentacji gier, które ktoś postanowił przywrócić do życia. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jedną z nich jest Serious Sam 4: Planet Badass .Ostatni pełnoprawny tytuł z tej serii ukazał się siedem lat temu i zebrał nawet nie najgorsze oceny.

Muzyczka jest, shotgun jest i armia dzikich hord z obcej planety też jest - słowem Serious Sam żyje i ma się dobrze, nawet jeśli od dłuższego czasu team tworzący grę jakby nieco o nas zapomniał. Niestety Croteam nie jest jeszcze gotowe z podaniem nam jakiś szczegółów. Wiemy za to, że Serious Sam 4: Planet Badass będzie nieco obszerniej prezentowany na E3 na konferencji Devolvera. Wystarczy więc uzbroić się w nieco cierpliwości i poczekać do połowy czerwca.

A tak między nami? Wcale bym się nie zdziwił, gdyby te czarne postacie w grafice z teasera oznaczały, że Planet Badass okaże się kolejną formą battle royala. Serio. Przecież niedługo Mario będzie miał swojego, to czemu Serious Sam miałby nie mieć? Co on, gorszy?

Battle royale? A może ''tylko'' multiplayer?

[źródło: steam.com, DevolverDigital]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze