Seks afera Oculusa

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 28 Grudzień 2016
  • Komentuj 0

Dov Katz z oculusa oskarżony o deprawowanie nieletniej

Dov Katz z oculusa oskarżony o deprawowanie nieletniej

Ile razy w ciągu ostatnich paru lat byliśmy świadkami podstępów mających na celu złapania pedofilii nie zliczę. Takie akcje publikowano z uporem maniaka na YouTubie, profilach na Facebooku, czy innym portalach. Brali w nich udział policjanci, zwykli ludzie, ale też osoby publicznie znane. W jednym z takich polskich przypadków brał udział nawet Zbigniew Stonoga, czym zyskał sobie sympatię wielu osób. Jednak w takich krucjatach zazwyczaj występują sami policjanci, którzy podszywając się za nieletnie dziewczyny doprowadzają do ujęcia potencjalnego przestępcy. Podobne działania przeprowadzono ostatnio w Tukwili, przedmieściach Seattle, gdzie policja pod przykrywką piętnastolatki ujęła jednego z dyrektorów kreatywnych Oculusa. screen-shot-2016-12-23-at-4-38-19-pm Dov Katz jest jednym z kierowników VR, mieszkającym w Californii Izraelczykiem. Zostanie od postawiony przed sądem już 5 stycznia nadchodzącego roku, pod zarzutem składania niemoralnych propozycji osobie nieletniej. Dokładnie chodzi o propozycję jaką złożył sprytnemu detektywowi, czyli uprawianie seksu bez zabezpieczenia za korzyść majątkową w kwocie 360 dolarów. 15801026_1268794233206141_470757155_n Oficer Sudel, która podszywała się pod nieletnią, umówiła się z Katzem w hotelu Embassy Suites, gdzie 21 grudnia doszło do zatrzymania. Katz próbował bronić się, tłumacząc policji, że przybył by ratować dziewczynę i powiadomić policję, jednak znalezione przy nim 600 dolarów i telefon komórkowy z numerem, z którego prowadzona była rozmowa z nieletnią dowodzą przeciwko niemu.

I po co szukałeś rozrywek gdzie nie trzeba?

I po co szukałeś rozrywek gdzie nie trzeba?

Katz został zwolniony z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 125 tysięcy dolarów, jednak dowody są niepodważalne i 38 letni pracownik Oculusa nie uniknie kary pozbawienia wolności. Firma nie wydała jeszcze oświadczenia w tej sprawie, ale nie jest to pierwsza afera z jaką muszą zmierzyć się w tym roku. Jak to wpłynie na ich wizerunek? W każdej ''rodzinie'' zdarzają się czarne owce, więc pewnie nie odczują tego zbyt mocno. [Źródła: king5.com, heavy.com, dailymail.co.uk]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze