SECOND CHANCE - ANESTHETICS - official video (PS)

  • Autor: Adam Zientarski
  • Opublikowano: 07 Maj 2013
  • Komentuj 0

Projekt Sound (PS) prezentuje: Zespół SECOND CHANCE

Michał Puziak, Kuba Leśniewski, Oskar Mikielewicz, Krzysztof Wyszomirski, i Hubert Brząkała. Piątka niezwykle utalentowanych chłopaków, których połączyło wspólne hobby. Na całe szczęście, ich garażowa twórczość przerodziła się już w kilka profesjonalnych kawałków oraz obiecujących koncertów. Już dziś ich pierwszy cały utwór na kanale Projekt Sound!

http://youtu.be/a5f71CJlsmI

Oficjalny profil Projekt Sound:

Kanał ten poświęcony jest promowaniu zdolnych, lecz mających kłopoty z dotarciem do większej publiczności muzyków. Staramy się zapewnić widownie, oraz ogólne zainteresowanie dla osób tworzących swoje własne, oryginalne utwory. Zapraszamy do współpracy! Jeżeli uważasz, że Twoja muzyka powinna ujrzeć światło dzienne lub większe grono słuchaczy, wyślij nam link do utworu pod adres mailowy [email protected] . Daj szansę swojemu talentowi, i pozwól karierze nabrać tempa!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze