Iron Maiden wchodzi w gry!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Styczeń 2016
  • Komentuj 1

Jak podoba się oficjalny plakat gry?

               Jak podoba się oficjalny plakat gry?

Fani ciężkich dźwięków przecierają chyba oczy ze zdumienia. Legendarna metalowa kapela Iron Maiden dołącza do znanych wykonawców, którzy zapragnęli mieć własną grę komputerową.  Iron Maiden: Legacy Of The Beast, bo tak nazywać się będzie owa gra, w zamyśle twórców z Roadhouse Interactive będzie nastawionym na akację eRPeGiem. W Dziedzictwie Bestii gracz wciela się w maskotkę Iron Maiden Eddiego The Head lub po prostu Eddiego.

To tym sympatycznym panem pokierujemy w Dziedzictwie Bestii

Dziedzictwie Bestii to nie Eddie będzie bestią. Chyba. 

Jeśli czujecie się fanami muzyki Brytyjczyków i świetnie znacie ich płyty to nie powinniście mieć problemów z rozpoznaniem źlaków z gry - w znakomitej większości będą to postacie jakie miłośnicy Iron Maiden mieli okazję oglądać na okładkach grupy przez ostatnie 30 lat. Wszystko będzie okraszone muzyką zespołu, gra ma więc być nie tylko przyjemna dla oka, ale przede wszystkim stanowić istną orgię dla uszu fanów metalu. Twórcy zapowiadają, że na ścieżce dźwiękowej Legacy Of The Beast pojawią się nie tylko znane kawałki, ale także niesłyszane wcześniej aranżacje wykonane ''pod czujnym okiem'' basisty i jednego z członków założycieli zespołu Steve'a Harrisa. Nie liczcie jednak na produkcję typu AAA. Podobnie jak wcześniejsze gry z innymi gwiazdami muzyki i showbiznesu tak i Iron Maiden: Legacy Of The Beast będzie produkcją przeznaczoną na urządzenia mobilne, zarówno te z Androidem jaki i iOSem. Premiera latem. [źródło: dailystar.co.ukblabbermouth.netvideogamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze