Season VIII: Dynasty nadejdzie 8 lipca

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 24 Czerwiec 2021
  • Komentuj 0

Wznieś się ponad burzowe chmury niekończącej się wojny i poczuj zapach innowacji oraz możliwości w krainie cudów. Śledź narodziny dynastii, jej bohaterów i wojowników, przez lata chaosu i wojny, aż do czasu ładu i dobrobytu. Doświadcz złotej ery w Season VIII: Dynasty, nowego okresu w Conqueror’s Blade, rozpoczynającego się 8 lipca w darmowej aktualizacji!

Season VIII: Dynasty zapowiedziany w Conqueror’s Blade!

Season VIII: Dynasty przedstawi w nowej kampanii serię opowieści, podkreślających kluczowe momenty w historii, które doprowadziły do powstania dynastii Qian. Inspirowane historią dynastii Tang, której prawie 300 lat rządów wprowadził Chiny w kulturową i kosmopolityczną złotą erę. Odkryj legendy podczas podróży po Longting, nowym regionie początkowym, inspirowanym starożytnym Dalekim Wschodem, oraz jego stolicy Hao Jing, metropolii tętniącej życiem, gdzie dowódcy mogą porozmawiać w pokoju z dala od pola bitwy.

Kolekcja dostępnych klas broni wkrótce powiększy się do 12 w związku z wprowadzeniem piki! Włócznia do rzucania może służyć do dalekosiężnych ataków, żeby trzymać jednostki wroga z dala od walki w zwarciu, a jej wyniszczające sekwencje ciosów przykłuwają do ziemi.

Odblokuj trzy nowe jednostki sezonowe, inspirowane bohaterami i legendami z historii Longting: Mnisi z kosturami (3-gwiazdkowi) – pokojowi strażnicy wyszkoleni w sztukach walki, którzy nienawidzą wojny, ale odpowiadają na wezwanie, jeśli nie ma innej drogi; Garnizon Siwowłosych (4-gwiazdkowy) – wyniszczeni, ale uparcie zdeterminowani weterani przegranego oblężenia; Batalion Modao (4-gwiazdkowy) – zdyscyplinowana i elitarna grupa często wystawiana jako pierwszy atak.

Na drzewku jednostek pojawi się też nowy owoc: Grenadierzy Shenji przybywają jako jednostka 5-gwiazdkowa do odblokowania! Wystaw nowych wojowników do obrony lub ataku na twierdzę Linwu, legendarną budowlę, w której obrońcy wytrzymali kiedyś 40 lat przeciw niezwyciężonej armii. Nowa mapa oblężenia zaprasza dwie drużyny po 10 graczy do bitwy o sprawowanie nad nią kontroli. Z pewnością będzie to miejsce niezliczonych i epickich bitw w sezonie i po nim.

Przepustka bitewna sezonu VIII będzie dostępna przedpremierowo od 24 czerwca – razem z nagrodami natychmiastowymi przed 8 lipca. Ponad 100 poziomów nagród premium czeka na dowódców, którzy ukończą wyzwania sezonowe, zgromadzą chwałę i awansują podczas sezonu VIII.

Dodatkowo, powróci system run wprowadzony w Season VII: Wolves of Ragnarok! Możesz bardziej ulepszyć swoje wyposażenie dzięki nowym świętym reliktom, inspirowanym filozofią Wu xing i teorią pięciu przemian.

To wszystko trafi do gry już 8 lipca!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze