Wciel się w stado lisów i poluj na ofiarę!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 17 Marzec 2020
  • Komentuj 1

I znów nadszedł ten czas, w którym będę zasypywał was pixel-artowymi produkcjami, które ja uważam za przefantastyczne, a Wam niekoniecznie muszą przypaść do gustu. Jeśli zatem będę miał przestać to zwyczajnie dajcie znać – nie obiecuję, ale postaram się przystopować. Zanim jednak zmusicie mnie do zaprzestania ślinienia się na widok przecudownych pikseli, to pokaże Wam Rev.

Rev, czyli bądź liskiem, żyj jak on i poluj!

Rev to darmowa produkcja, którą możecie pobrać bez żadnych przeszkód z tego miejsca. W ramach zabawy wcielimy się w stado lisów, walczących o przetrwanie. Będziemy musieli zlokalizować ofiarę, a następnie ją upolować. Brzmi łatwo? Nie możemy zaszarżować na nasz prowiant w postaci królika, czy jelenia tak o! Wpierw musimy cel znaleźć, a następnie trzymać się blisko niego. Oczywiście nie za blisko, bo spłoszymy nasz worek mięsa i zaczniemy całość od nowa.

Gdy już przygotowania zostaną zakończone to będziemy mogli wykonać specjalny atak, a dalej pozostaje już tylko cieszenie się ze świeżo zdobytego posiłku. Stado nie będzie głodne, więc jest co świętować! I w zasadzie na tym polega zabawa w Rev, na polowaniu na jedzenie, jako stado lisków. Spokojnie, do tego dochodzi system rozwoju naszych podopiecznych poprzez punkty umiejętności – ulepszymy naszego lisa lub zwiększymy liczbę towarzyszy. W grupie bowiem zawsze raźniej!

Lisy są urocze w Rev

To wszystko zaś w cudownej oprawie wizualnej oraz przeuroczo zaprojektowanej mapie. Samo Rev nie oferuje kosmicznie bogatej zawartości, która wystarczy na setkę godzin dobrej zabawy. Gra jest skromna, ale warto dać jej szansę, a już tym bardziej, że dostępna jest za darmo. W tym sielankowym obrazku w fantastyczny sposób udało się zawrzeć piękno z równoczesną grozą natury – coś niesamowitego!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze