Przejmijcie kontrolę nad rojem dronów!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 07 Październik 2020
  • Komentuj 0

Jest rok 2118. Po tym jak olbrzymie obszary Ziemi zostały zniszczone przez ogromne roje dronów obcych, planeta znalazła się w ruinie. Garstka ocalałych ludzi o zdolnościach psionicznych odkryła sposób, aby przejąć kontrolę nad dronami, a statek gwiezdny Argo został wysłany na długą i niebezpieczną misję w poszukiwaniu Nowej Ziemi. I w tym momencie rozpoczynamy przygodę w Drone Swarm!

Drone Swarm pozwoli nam kontrolować rój dronów w przygodowej strategii

Już 20 października na Steamie ukaże się Drone Swarm, osadzona w kosmosie strategiczna gra przygodowa, w której gracze wcielą się w kapitana Cartera – dowódcę statku kosmicznego, kontrolującego rój 32 tysięcy indywidualne symulowanych dronów.

Opanowanie roju to kluczowe zadanie rozgrywki – za jego pomocą należy bronić statku-matki przed atakami obcych, tworząc obronny mur, planując kontratak i niszcząc wrogów. Aby zniszczyć kosmicznych agresorów, należy rozwijać własne taktyki wykorzystania roju dronów i środowiska.

Zainteresowani gracze mogą wypróbować darmowe demo na Steamie i nabyć grę w przedsprzedaży. Edycja standardowa kosztuje 19,99 €, edycja deluxe będzie dostępna za 24,99 € po premierze, a obecnie można ją nabyć ze zniżką 20%. Drone Swarm będzie zawierało interfejs i napisy w języku polskim.

Wszechświat i historia Drone Swarm to wynik współpracy 451 Media i studia stillalive. 451 Media, której współzałożycielem jest reżyser Michael Bay, opublikuje komiksy Drone Swarm, które opowiadają historię prequela. W międzyczasie stillalive studio wraz z Astragon Entertainment wydadzą grę Drone Swarm na PC.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze