Samurai Jack jako gra. ŻE CO?!

Uwaga, poniższy wpis nie będzie obiektywny. Wyczujecie w nim sporą dawkę nostalgii, bo przecież kiedyś to było, a dzisiaj to nie ma. Również odczujecie nutkę rozczarowania grą, która jeszcze nie wyszła, w którą jeszcze nie grałem, ale której trailer wprawił mnie w zakłopotanie – najpierw bowiem autentyczne podjarałem się informacją, a potem nastąpiło rozczarowanie. Kto wie, może Samurai Jack: Battle Through Time jeszcze okaże się czymś wartym uwagi?

Gotta get back, back to the past, Samurai Jack!

Gra zatytułowana Samurai Jack: Battle Through Time zadebiutuje na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch już latem tego roku. Za projekt odpowiadać będzie japoński deweloper, Soleil, który we współpracy z Adult Swim Games, tworzy grę bazowaną na kultowym serialu animowanym, Samurai Jack.

Tak, ten Samurai Jack, które jako małe bąbelki oglądaliście na Cartoon Network, a do którego nie tak dawno wyszło dokończenie, dzięki Adult Swim. I zaiste powiadam Wam – seria ta jest warta uwagi. To po prostu przyjemna dla oka „bajka” z dobrze zarysowanymi postaciami, super udźwiękowieniem, fajnie zrealizowanymi walkami oraz sensowną fabułą. No i tytułowym samurajem, który jest COOL.

Powyżej macie zapowiedź gry, czyli Samurai Jack: Battle Through Time. Jakie mam zarzuty? Grafika. Zwyczajnie jest straszna, ale to moje subiektywne odczucie. Zdaję sobie sprawę, że przeniesienie tej z kreskówki byłoby wymagającym zadaniem, ale przyznaję, że ciężko mi oczekiwać innej stylistyki. Nie w grze o Samuraju Jacku! Gameplay również nie zapowiada się wybitnie, ale z finałowym osądem poczekam na premierę. Kto wie, może uda im się mnie zaskoczyć?

A jakie są Wasze pierwsze wrażenia z Samurai Jack: Battle Through Time?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze