Growy Samurai Jack będzie kontynuacją

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 12 Czerwiec 2020
  • Komentuj 0

Ja wiem, że pewnie spodziewaliście się podsumowania konferencji Sony, prezentacji Playstation 5, które jest ładnym routerem, pokazania wszystkich, zapowiedzianych gier, ale wiecie co? Dostaniecie to wszystko w weekend! Teraz bowiem chciałbym skupić się na grze o Samuraju Jacku, którą kocham i równocześnie nienawidzę. Wywoływanie skrajnych emocji to w sumie ciekawa sprawa, ale w tym przypadku chciałbym jedynie pokochać ten projekt, ale jakoś nie potrafię…

Samurai Jack: Battle Through Time to kontynuacja

Samurai Jack: Battle Through Time będzie kontynuacją fabularną! Sam twórca tej wspaniałej postaci, Genndy Tartakovsky, potwierdził, że gra zabierze nas dalej. W ramach zabawy poznamy losy Jacka po tym, jak zakończył się serial. I to nie ileś lat wprzód, ale tuż po zakończeniu wydarzeń z piątego sezonu serialu animowanego.

Standardowo, Aku postanowi namieszać i rzuci swoje siły zła na naszego samuraja. My zaś będziemy musieli powstrzymać jego zapędy, ale co ciekawe, nie ograniczymy się jedynie do miecza. Do naszej dyspozycji zostanie oddany również łuk, a nawet karabiny, które pojawiły się w ostatniej serii. Samurai Jack w swojej podróży skorzysta ze wszystkich broni, jakich używał w pierwowzorze, co ma również wpłynąć na gameplay produkcji.

Sama rozgrywka toczyć się będzie z perspektywy trzeciej osoby, ale fragmenty zręcznościowe zaoferują nam widok z kamery bocznej. I w zasadzie to tyle szczegółów, jakie znamy. Samurai Jack: Battle Through Time nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale na pewno zagramy w ten tytuł jeszcze tego lata.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze