Rycerze Mroźnego Tronu nadchodzą

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 06 Sierpień 2017
  • Komentuj 1

Już niebawem, bo 10 sierpnia, do Hearthstone zawita nowy dodatek przedstawiający alternatywną historię bohaterów Azeroth, którzy nie oparli się potędze płynącej od Króla Lisza. 

Ostrze Mrozu dla każdego!

Rycerze Mroźnego Tronu będą drugim z kolei uaktualnieniem, w którym Blizzard zastosuje nową polityką dotyczącą wprowadzania dodatków do Hearthstone. Tym razem do gry zostanie dodane 135 unikalnych kart oraz przynajmniej dwie nowe mechaniki.

Pierwsza z nich oferuje możliwość bezpośredniego niszczenia kart z talii przeciwnika, a druga pozwali na podreperowanie naszego HP poprzez atakowanie jednostkami wyposażonymi w ''Lifesteal''.

Moje subiektywne "top 3"

Ponadto zestawy oparte na zamrażaniu oraz efekcie agoni otrzymają potężne wzmocnienie. Ma to nawet uzasadnienie fabularne, ponieważ nieumarli i wszechobecny mróz pasują idealnie do klimatu Cytadeli Lodowej Korony.

Najciekawsze jednak wydają się karty specjalne, które zamieniają podstawowych bohaterów w sługi Króla Lisza. Działają identycznie co znany wszystkim graczom w Hearthstone'a Lord Jaraxxus i każda z nich zapowiada się naprawdę ciekawie.

W porównaniu do reszty ta Jaina jest wręcz OP!

Wszystkie ukazane do tej pory kartoniki znajdziecie tutaj, a jeśli jesteście ciekawi, jak wypadają w oczach naszych mistrzów to wpadajcie na live u Mkrra, BlackFireIce'a i Bixente!

[źródło: hearthstonetopdecks.combattle.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze