Rybka przeszła Pokemony w 3180 godzin

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 11 Listopad 2020
  • Komentuj 0

Japończycy, po prostu Japończycy! Niczego więcej nie muszę dodawać, bowiem większość z Was pewnie wie już wszystko w temacie. Niemniej jeśli chcecie znać szczegóły to zapraszam dalej. Poznacie magiczną historię czterech ryb, które stanęły przed wyzwaniem przejścia Pokemon Ruby & Sapphire. Zadanie to nie było łatwe, ale poradziły sobie z nim. Co prawda nie w rekordowym czasie, chociaż z drugiej strony, mógł być to rybi speedrun!

Pokemon Ruby & Sapphire ukończone w zaledwie 3180 godzin przez rybę

Cztery ryby postanowiły zostać Mistrzami Pokemon w ramach eksperymentu pewnego Japończyka.  Rozpoczął on specyficzne wyzwanie w czerwcu tego roku. Opracował urządzenie, które pozwalało na wykrywanie ruchu i położenia ryb w akwarium. Następnie przenosił te dane do gry i konwertował je na komendy sterowania.

W zabawie brały udział cztery ryby, ale jedynie jednej z nich, Larze, udało się ukończyć Pokemon Ruby & Sapphire. Autor zapewnia przy tym, że ryby były dobrze traktowane, regularnie zmieniano im akwaria i żadne stworzenie w eksperymencie nie ucierpiało. Pora jednak na pikantne szczegóły!

Lara przeszła Pokemon Ruby & Sapphire w 3180 godzin, przy czym średni czas przejścia gry (zdobycie wszystkich odznak i zostanie mistrzem) to koło 30 godzin. Jak zatem sami widzicie, rybka się nie śpieszyła. Finałowa potyczka została wygrana za pośrednictwem Walreina na 72. poziomie, który samodzielnie poradził sobie z przeciwnikiem.

Wiemy już, że to nie koniec przygód Lary oraz reszty rybiej ferajny. Dwie z nich aktualnie rywalizują ze sobą w bijatyce Smash Bros. Zainteresowanych ich osiągnięciami zapraszam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze