RUSZA E-SPORTOWA LIGA FIRMOWA! 2019

  • Autor: E-sportowa Liga Firmowa
  • Opublikowano: 12 Wrzesień 2019
  • Komentuj 0

Za Tobą kolejna nudna integracja pracownicza? Wiesz już jakim kolorem jesteś, co cenią w Tobie inni i jak osiągnąć mistrzowski poziom gry w kręgle? Chcesz doświadczyć czegoś zupełnie nowego, niepowtarzalnego i związanego z Twoją e-sportową pasją? Uwierzysz, że Twój przełożony może Ci w tym pomóc? 

DOŁĄCZ DO E-SPORTOWEJ LIGI FIRMOWEJ 

Już we wrześniu rusza E-sportowa Liga Firmowa- charytatywny event dla pracowników z całej Polski łączący ze sobą turniej w Counter Strike: Global Offensive i FIFA 19 oraz Festiwal Technologii. 

Turniej FIFA 19 zostanie rozegrany 23 listopada podczas wydarzenia na specjalnie przygotowanej arenie we Wrocławiu. 1 października rozpoczną się amatorskie grupowe turnieje eliminacyjne w CS:GO. Zapisane zespoły rozegrają co najmniej 3 mecze, a do kolejnego etapu awansują dwie z czterech drużyn z każdej grupy.

Zwycięzcy będą rywalizować w turnieju play-off, aby poprzez zdobyte awanse wejść do finałowej czwórki. Mecze podczas Wielkiego Finału (23 listopada) odbędą się na żywo, na profesjonalnym sprzęcie gamingowym, z udziałem kibiców, których doping bez wątpienia pozwoli poczuć się członkom drużyn jak profesjonalni gracze e-sportowi. Zdobywcy pucharu przekażą bon finansowy na leczenie i rehabilitację podopiecznego Fundacji Everest, organizatora m.in. Biegu Firmowego. 

WEŹ UDZIAŁ W WYJĄTKOWYM FESTIWALU GAMINGU 

W ramach Wielkiego Finału organizowany jest Festiwal Gamingu, stanowiący święto e-sportu dla pracowników i ich rodzin. Podczas wydarzenia zaplanowane są m.in: 

● towarzyskie turnieje firmowe; 

● strefy gier- PC, konsole, retro games; 

● strefy VR; 

● targi technologiczne z prezentacjami: technologii, produktów i usług (B2B oraz B2C), aplikacji mobilnych, sprzętu komputerowego i akcesoriów; 

● kids zone, której ideą jest nauka poprzez gry i edukacyjne zajęcia VR oraz warsztaty z psychologiem dla rodziców i dzieci na temat szans i zagrożeń, jakie stwarza Internet; 

● działania CSR, takie jak: promowanie ergonomii pracy przy komputerze, owocowe posiłki dla graczy, budowanie świadomości o ekologii w biurach. 

Jeśli myślisz o wzięciu udziału w E-sportowej Lidze Firmowej nie czekaj! Porozmawiaj o zapisach z osobą odpowiedzialną za aktywności pracownicze w Twojej Firmie i zgłoście drużynę! Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie internetowej →​www.ligafirmowa.pl 

W razie jakichkolwiek pytań napisz na adres: [email protected] 

MAY THE ELF BE WITH YOU 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze