Senua wspiera potrzebujących

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 10 Październik 2017
  • Komentuj 1

Dziś jest Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. W związku z tym, cały dochód ze sprzedaży gry Hellblade: Senua's Sacrifice zostanie przekazany organizacji  Rethink Mental Illness. Organizacja ta udziela pomocy ludziom cierpiącym na zaburzenia.

Uwaga: na konto organizacji zostaną przekazane pieniądze pochodzące ze sprzedaży gry 10. października, więc akcja trwa krótko.

Jeśli zatem wstrzymywaliście się z kupnem gry, dziś macie idealną okazję, by jednocześnie sprawić sobie przyjemność i jeszcze dodatkowo komuś pomóc. Przypomnę Wam też świetną recenzję Kamili, w której znajdziecie sporo informacji o schizofrenii.

Zapraszam też do obejrzenia nowego trailera, który skłąda się ze screenshotów robionych przez graczy w trybie photo oraz ich opinii na temat gry:

[źródło: gameguru.ru, pcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze