Ruszyła wyprzedaż Steam

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Grudzień 2016
  • Komentuj 2

Czas spuścić nieco pary z portfela

Czas spuścić nieco pary z portfela

Nigdy nie jest za późno na zrobienie sobie małego świątecznego prezentu, zwłaszcza kiedy ceny gier w zimowej wyprzedaży na Steamie są tak kuszące.  Zimowa wyprzedaż Steama to największa tego typu akcja organizowania przez serwis. W ciągu roku zdarzają się jeszcze jakieś inne promocje, ale to własnie na kilka dni przed świętami Steam oferuje przeceny najcięższej kategorii. Jak zawsze możecie liczyć na obniżki cen tysięcy gier, które czekały będą na Was przez cały czas trwania promocji, czyli do drugiego stycznia przyszłego roku. Choć na głównej stronie Steama propozycje przecenionych gier będą się zmieniały, to nie oznacza to, że nie zdążycie załapać się na jaką konkretną grę - zniżki obowiązują cały czas, trzeba tylko poszperać. Jakie tytuły należałoby wyróżnić? Batman: Arkham Knight za niecałe 30 zł, Just Cause 3 w cenie około 55 złotych, czy przeceniony o 60% ARK: Survival Evolved, którego wyrwiecie za niecałe pięć dyszek.

Każdy zasługuje na mały prezencik

Każdy zasługuje na mały prezencik

A może macie ochotę zobaczyć jak w akcji sprawuje się agent Jensen z Deus Ex: Mankind Divided? Ta przyjemność będzie kosztowała Was około 70 złotych. Bezapelacyjnie warto pochylić się nad The Vanishing of Ethan Carter, bo gierka kosztuje teraz tylko niecałe siedem złotych. Najnowsza Cywilizacja, która nie tak dawno dostała polską frakcję, kosztuje tylko 10% mniej, ale jeśli nigdy nie mieliście w rękach żadnej Civki, to kompletna edycja świetnej ''piątki'' to wydatek około 60 złotych (obniżka o 92%!). A kiedy już przy 4X'ach jesteśmy - Steallaris od Paradox też trafił na listę obniżek.

Promocja w kilku słowach

Promocja w kilku słowach

A może macie ochotę zwiedzić Nowy York? The Division na Steamie jest tańsze o 50%. A co jeśli wolisz stanąć po drugiej stronie barykady i poprowadzić Ruch Oporu do walki z okupantem? Homefront: The Revolution przeceniono aż o 70%. Jak widzicie Steam przygotował tego całkiem sporo, więc każdy na pewno znajdzie dla coś dla siebie. Przypomnę tylko, że wyprzedaż skończy się drugiego stycznia, a do tego czasu hulaj dusza piekła nie ma. [źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze