Ruszył drugi sezon The Cycle: Frontier

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Październik 2022
  • Komentuj 0

Drugi sezon The Cycle: Frontier, “The Depths of Tharis Island” rozpoczął się już na Steamie i w Epic Game Store. Po sukcesie pierwszego sezonu, Prosektorzy ponownie zostaną zaproszeni na Forutnę III, by walczyć o rzadkie materiały, potężne bronie i ostateczne prawo do przechwalania się na wrogiej planecie. Ponieważ każdy sezon kończy się resetem postępów w grze, będzie to doskonała okazja dla nowych, oraz powracających graczy by wskoczyć w rozgrywkę i doświadczyć wszystkich nowości drugiego sezonu. Nowe misje, perki i przepustka Fortuna. Nowa mapa to niezbadany, rozległy i zawiły system pełen jaskiń -  Tharis Island.

Ruszył drugi sezon The Cycle: Frontier

Gracze rozgrywając kampanie mogą odblokować Tharis Island, pierwszą nową mapę wydaną od czasu premiery The Cycle: Frontier. Wyspa Tharis pokaże doświadczonym poszukiwaczom, nowe zagrożenia i misje jakich jeszcze nigdy nie widzieli. Wśród opuszczonych ruin, drzemie nieznana technologia, która może zostać wykorzystana do ulepszania ekwipunku poszukiwacza. W przeciwieństwie do poprzednich lokalizacji, nowa mapa Tharis Island bardziej stawia na przestrzenie wewnętrzne. Wciągając graczy w coraz bardziej niebezpieczne potyczki i wyzwania, które musza rozgryźć na własną rękę.

Gracze otrzymają dostęp do nowej przepustki sezonowej Fortuna Pass. Zawiera ona ogromny zestaw nagród takich jak Aurum, tokeny oraz inne przedmioty, które pozwolą przetrwać niebezpieczeństwa na Tharis Island. Płatna wersja Fortuna Pass obejmuje nowe stroje dla poszukiwaczy, skórki broni, emotikony, boostery XP i wystarczającą ilość Aurum, aby zakupić przepustkę Fortuna na przyszły sezon, jeśli zostanie ukończona. Przepustka nie oferuje żadnych zmian w rozgrywce, za to pomoże Poszukiwaczom w zmianie wyglądu.

Drugi sezon wprowadza szereg ogólnych usprawnień gry, balansu i antycheatów dla The Cycle: Frontier. Te i kolejne ulepszenia systematycznie będą wprowadzane podczas tego i kolejnych sezonów gry. Bawcie się dobrze!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze