Rusza Tarczyński Cyberwolves Studio Live!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 18 Marzec 2020
  • Komentuj 1

Tarczyński Cyberwolves Studio Live! to jeden z nowych projektów, przygotowanych na sezon 2020. Na platformie Twitch zadebiutował nowy kanał studyjny, prowadzony przez Mateusza "Hax" Ogonowskiego oraz zaproszonych gości.

W czasie stream'ów będziecie się przyglądać zmaganiom polskich i zagranicznych ekip w rozgrywanych eliminacjach oraz turniejach. Współpraca z Cyberwolves, gwarantuje skupienie uwagi wokół rosnącego rynku amatorskiego w Polsce. Cyberwolves już od ostatniego roku pokazał, że warto zadbać o młodych zawodników z naszego podwórka.

Studio zlokalizowane jest na terenie Warszawy. Do obiektu przynależny jest otwarty Game Spot, gdzie przy współpracy z Partnerami Technologicznymi Optimus (jednostki PC), I-BOX (peryferia), PRO-GAMER (fotele i biurka) powstało profesjonalne zaplecze, z którego mogą korzystać bezpłatnie - wszyscy chętni zawodnicy esportowi. Poza wyposażeniem treningowym, marka Tarczyński wyposażyła Game Spot w strefę z symulatorami, konsolami i nowymi produktami z swojej linii przekąsek - kierowanej do gamerów... Obiekt cieszy się takim zainteresowaniem, że jeszcze w fazie testów, został zarezerwowany przez zawodników z Rosji i Szwajcarii.

Fajnie? Fajnie! Ważne Info:

Game Spotu teraz nie odwiedzisz... więc wbijaj na kanał Tarczyński Studio Live w ten weekend Dakann i Hax przetestują nowego DOOM'a i skomentują Esport Tour, czyli najlepsze w Polsce rozgrywki amatorskie CS:GO. Nagrody dla aktywnych widzów w czasie tego weekendu sponsoruje PRO-GAMER.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze